Apie V.Giraičio kepyklą

Esame nuo 1994-ųjų metų sėkmingai dirbanti, lietuviška kepykla, įsikūrusi suvalkijos sostinėje – Marijampolėje. Mes specializuojamės – kokybiškų duonos, pyrago, ir konditerijos gaminių gamyboje, bei prekyboje. Mūsų duonos ir pyrago gaminiai yra gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų, natūraliai rauginami ir brandinami. Jūsų šventėms – tikri rankų darbo, puikaus ir išskirtinio skonio, nepriekaištingos išvaizdos tortai, kuriuos galima užsisakyti kepykloje (Mokolų g. 5, Marijampolė), arba telefonu +370-652-55377. Kviečiame apsilankyti mūsų firminėse parduotuvėse

Kodėl verta rinktis mus...

1. Duoną kepame jau 21 –eri metai (Nuo 1994-ųjų). Mūsų darbas – tai nuolatinis dėmesys gaminių kokybei bei jums, mieli mūsų produktų pirkėjai.

2. Kiekvienas, mūsų kepyklos gaminys yra pagamintas žmogaus rankomis, savyje jis saugo išpuoselėtas kepinio tradicijas, skonį, vertę, unikalumą.

3. Platus asortimentas – mūsų parduotuvėse galite įsigyti daugiau nei 150 skirtingų rūšių duonos-pyrago-konditerijos gaminių.

4. Strategiškai patogus kepyklos firminių parduotuvių tinklas – Jūsų patogumui.

5. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės žaliavas

6. Jūsų švenčių stalui – tikri, rankų darbo, išskirtinio skonio, bei nepriekaištingos išvaizdos tortai. Mūsų konditerių komandą išpildys net ir įmantriausius jūsų norus, o pritrūkus idėjų visuomet galite rinktis iš daugiau nei 250 – ies, jau sukurtų dizainų.

7. Mūsų Duonos-pyrago gaminiai vis dar natūraliai rauginami, bei brandinami.

8. Mūsų juoda ir balta bemielė, ilgo brandinimo, duona vertinama dėl savo skonio, maistinių, bei energetinių savybių.

9.Mūsų konditerija, pyragai, plokštainiai gaminami pagal originalias, mūsų profesionalių konditerių, išpuoselėtas receptūras, patiks jūsų išpuoselėtam skoniui

10.Mes stengiamės, kad mūsų produkcija būtų verta Jūsų stalo! Skanaus!

Mūsų gaminiai

Juoda Duona

Mūsų juodos duonos yra gaminamos iš ruginių pasijotų, šveistinių pilno grūdo bei kvietinių miltų. Dalis miltų yra užplikoma. Plikinys išrauginamas natūraliu raugu. Tai suteikia duonai skonį, aromatą, ilgesnį šviežumo laiką.  „Garduolė“ – tai firminė mūsų duona, kurios gamybos procesas trunka 36 valandas. 

Balta Duona

Šios kategorijos duonos gaminamos iš ruginių sijotų bei kvietinių miltų. Duonos gaminamos su plikimu ir rauginamos natūraliu raugu. Viena pirmųjų mūsų kepykloje pagamintų baltų duonų yra „Naminė duona.“ Tai balta plikyta duona, pagardinta kmynais, šiai duonai būdingas lengvas saldžiarūgštis skonis.

Batonai

Savo klientams taip pat siūlome tradicinius, inovatyvius, modernius batono gaminius, kepamus tik iš aukščiausios rūšies, lietuviškų kvietinių miltų. Mūsų asortimente rasite net tik tradicinius ir visų mėgstamus lietuviškus bei tikrus prancūziškus batonus, bet ir batonus su linų sėmenimis. 

Bandelės

Tai įvairių formų, mielinės tešlos gaminiai patiekiami su skirtingais įdarais bei pagardais. Bandelių gamyboje nenaudojami jokie ne natūralios kilmės priedai, ar tešlos pagerintojai, bandelių tešlos gamybos procese naudojamas tik natūralus lietuviškas pienas, tai bandelei suteikia išskirtinio minkštumo bei švelnumo.

Sausainiai

Gaminame įvairių rūšių, aukščiausios kokybės ir puikaus skonio sausainius. Savo
klientams siūlome rinktis iš plataus daugiau nei 20 skirtingų rūšių aprėpiančio
asortimento. Jūsų kasdieniniam ir šventiniam stalui kepame sausainius iš sluoksniuotos, trapios, kapotos, biskvitinės, baltyminės ir plikytos tešlos. Norime pabrėžti – VISI MŪSŲ SAUSAINIAI GAMINAMI RANKOMIS!

Konditerija

Mūsų pasididžiavimas – tikrų savo srities profesionalų gaminami konditerijos gaminiai. Tai aukščiausios prabos, rankomis gaminami tortai, saldainiai, šimtalapiai, skruzdėlynai ir kiti konditeriniai šedevrai. Visi šie gaminiai kuriami tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. Visa tai mums leidžia ypač kokybiškai įgyvendinti, net ir įnoringiausių klientų sumanymus.

Kontaktai

V.Giraičio gamybos ir komercijos įmonė
Mokolų g. 5, Marijampolė m., Marijampolės sav.
Bendra informacija: mob. 8-656-68571; 8-343-56821
Užsakymams: 8-652-55377
Buhalterija: 8-611-10023
Komerciniai klausimai: 8-698-48385
Vadyba: 8-658-64696

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų žinutė

Visos teisės saugomos © GIRAICIOKEPYKLA.LT
Sprendimas: VRV.LT